بهترین نرم افزار SEO – این را قبل از دریافت بخوانید

بهترین نرم افزار SEO – این را قبل از دریافت بخوانید

این مقاله مربوط به بهینه سازی موتور جستجو در املاک و مستغلات (SEO) است. در استفاده از این مقاله ، SEO املاک و مستغلات اقدام به بهبود وب سایت یک آژانس املاک و مستغلات برای دید بهتر موتور جستجو است.

بازی با قوانین. که شامل تکنیک های آوار برای کسب رتبه بندی سریع است  سئو اما در واقع کلاه سیاه یا تکنیک های ممنوع است. اگر مشخص شود که از آنها استفاده می کنید ، دور از لیست موتورهای جستجو ، مجازات جدی را به پایان می رسانید! نیازی به گفتن نیست ، نشانه اصلی شرکتی است که از این نوع بهینه سازی استفاده می کند. این یک راه حل خوب بلند مدت نیست که ممکن است شما را برای مدتی افزایش دهد. در این صورت می توانید قیمت آن را برای مدت زمان بسیار طولانی تأمین کنید. درعوض ، به شرکتهای بهینه سازی موتور جستجوگر ارگانیک بپیوندید که می توانند کارها را مستقیم و باریک نگه دارند و نتایج کاملاً طولانی مدت دارند.

اولین قدم بررسی دامنه است. این کمترین مرحله تفریحی است ، زیرا بهینه ساز باید به برچسب های متا (کدی که زمان موتور جستجو را توصیف می کند) نگاه کند و کلاهبرداران خود را با متن موجود در سایت و همچنین سایر برچسب های همراه سایت مقایسه کند. با مقایسه این برچسب ها ، بهینه ساز می تواند حس سایت و همچنین هر مشکلی را که زمان واقعی بهینه سازی موقعیت می رسد خریداری کند.

وانمود کنید که Gurus و Consultants چند ترفند را فرا می گیرند که محصولات خود را به صورت بی پروا در سراسر وب به بازار عرضه می کنند تا شما را با یک کتاب الکترونیکی خسته کننده و بدون هیچ نتیجه ای روبرو کنند.

عنوان عنوان – نه ، نه “آقای” یا “خانم”. در حالی که موتورهای جستجو به وضعیت زناشویی صفحات وب سایت افراد اهمیتی نمی دهند ، اما اهمیت صفحه ها برای آنها مهم است. برچسب های عنوان اولین تلاش های بهینه سازی شما در تلاشهای SEO شماست. سعی کنید کلمه کلیدی خود را ابتدا به عنوان عنوان و سپس چیزی توصیفی و جذاب قرار دهید. همچنین ، هر صفحه فقط یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید ، این اغلب برای افراد است ، عمدتا به این دلیل که برای بهینه سازی موتور جستجو است. مطالب محتوایی در عنوان آن را نشان می دهد که عنوان نتایج موتور جستجو را نشان می دهد. اطمینان حاصل کنید که 60 حرف یا کمتر است و برای دستیابی به نتایج نهایی ، برای افرادی که به شما طراحی شده اند طراحی شود.

کلمه کلیدی که هدف قرار گرفتم “Central Surf Report” بود. اگر MSN را بررسی کنید ، من در رتبه 1 قرار دارم. اگر یاهو را چک کنید! من رتبه 1 را دارم. اگر Google را بررسی کنید ، من هنوز در رتبه 3 قرار دارم ، با این وجود پس از به روزرسانی دیگر Google ، اطمینان دارم که شماره # 1 را تجربه می کنم. و همچنین نکته قابل توجه این است که از آنجا که من “گزارش مرکزی گشت و گذار در فلوریدا” را هدف قرار می دادم ، در نهایت به “گزارش گشت و گذار در فلوریدا” تبدیل می شود. در MSN من شماره 1 “Florida Surf Report” هستم. در یاهو من شماره 1 برای “Florida Surf Report” هستم. در موتورهای جستجو من # 15 هستم ، اما این به طور معمول در به روزرسانی بعدی Google انجام می شود. اجازه می دهد تا این کار دوباره ادامه یابد ، در نهایت “گزارش گشت و گذار” می شود ، در حال حاضر در MSN من در رتبه 13 برای این عبارت کلیدی قرار دارم. بسیار هیجان انگیز است که تماشای همه کارهای من واقعاً پرداخته است.

این بدان معنی است که به عنوان مثال ، من یک بررسی بی طرفانه درباره SEO برای یک شخص نوشته ام. امیدوارم که سایر وب مسترها آن را برای بازدیدکنندگان خود در نظر بگیرند و آن را در سایت قرار دهند. در پیوند زیر سایت که اندکی به سایت من می اندازد ، از کلمات “SEO Copywriter” استفاده خواهد شد. سلامتی و راحتی ، پیوندها را بسیار به وب سایت من مرتبط می کند و Google با لگد زدن به من یا یک یا دو درجه ، به من پاداش می دهد. به هر حال این مانع است و برای بسیاری از متخصصان آنلاین بسیار خوب عمل کرده است. امتحان کنید و بفهمید!